قوانین و شرایط ثبت نام و خرید در سایت

قوانین و مقررات

کلیه فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و هرگونه استفاده از این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین فروشگاه است. لذا مقتضی است تمامی کاربران با مطالعه کامل قوانین سایت نسبت به رعایت آن عنایت داشته باشند.

عضویت در سایت

عضویت در سایت رایگان می باشد و به جهت بهبود ارائه خدمات فروش و تحویل کالا لازم است کاربران اطلاعات درخواستی اعم از اطلاعات شخصی، آدرس، کدپستی، تلفن تماس   و ... به وجود آید همچنین باید در نظر داشته باشند مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع برعهد شخص کاربر است. هرکاربر دارای نام کاربر و رمز عبور خاص می باشد همواره می توان رمز عبور خود را تعویض و یا درصورت فراموش کردن آن، رمز جدیدی دریافت کرد.
گروه مدیریتی سایت در تلاش است با بکارگیری نیروی متخصص و لازم، تا حد ممکن از اطلاعات شخصی کاربران محافظت کرده و به اشخاص غیر واگذار نکند.
همچنین این مجموعه در نظر دارد تا برای کاربرانی که ثبت نام نموده و در طول این مدت کاربر فعال باشند جوایزی در غالب خرید اهدا کرد.خرید از سایت زمانی نهایی می شود که مدیر فروشگاه خرید شما را تایید کند چرا که ممکن است کالایی در انبار موجود نباشد ولی در سایت بعنوان کالای موجود ارائه شده باشد. در این صورت مدیر فروشگاه با شما تماس خواهد گرفت و یا در اسرع وقت کالای موردنظر تهیه و ارسال می شود و یا اینکه هزینه محصول خریداری شده عودت داده می شود.در بخش توضیحات هر کالا، اطلاعاتی جهت معرفی مشخصات فنی کالا درج شده است و در طول زمان بروزرسانی، تکمیل و اشکالات آن رفع خواهد شد که این اطلاعات از طریق سازنده یا دیتاشیت مخصوص هر کالا منتشر می گردد و فروشگاه مسئولیتی از بابت عدم تطابق مشخصات درج شده با مشخصات واقعی محصول ندارد.در بخش توضیحات هر کالا، اطلاعاتی جهت ارتقا دانش استفاده و بهرگیری از کالا و یا کالاهای مشابه آن درج گردیده است و این اطلاعات از منبع تجربی مهندسان و اساتید دانشگاهی درج گردیده است که در طول زمان بروزرسانی، تکمیل و اشکالات آن رفع خواهد شد.ارتباط فروشگاه اینترنتی با کاربران از طریق دامنه www.daryaelec.ir و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار می گردد و این سایت هیچ نمایندگی دیگری ندارد.درصورتی‌که اجناس ارسال‌شده با فاکتور مغایرت داشته باشد ، مشتری موظف است حداکثر تا ۲۴ ساعت بعد از دریافت بسته ، از کالای ارسالی استفاده نکرده و فروشگاه را در جریان بگذارد ، در غیر این صورت مسئولیتی بر عهده فروشگاه نیست . در مورد سفارش‌هایی که به‌صورت حضوری تحویل گرفته می‌شوند ، مشتری موظف است در زمان تحویل کلیه اقلام را بررسی کند.درصورتی‌که پرداخت سفارش انجام‌شده باشد و قبل از ارسال درخواست لغو سفارش داده شود ، کل مبلغ عودت داده می‌شود ولی اگر کالا ارسال شده باشد هزینه ارسال و بازگشت بر عهده خریدار خواهد بود.اعتبار فاکتور ثبت‌شده برای پرداخت صرفاً همان روز ثبت سفارش است و پس‌ازاین مدت در صورت تغییر قیمت‌ها ، قیمت‌های جدید محاسبه خواهد شد.قطعات الکترونیک به دلیل حساسیت و فنّاوری ساخت شامل تعویض، عودت، گارانتی و زمان تست نیست و مسئولیتی از بابت کارکرد صحیح قطعه ، نحوه راه‌اندازی و آموزش کار با قطعه به عهده فروشگاه نمی‌باشد لازم به ذکر است با خرید قطعه نمونه می‌توان از صحت کار قطعات مطمئن شد.تحویل کالا علاوه بر حضور مشتری در فروشگاه از روش های دیگر نیز ممکن هست و لازم به ذکر است که هزینه حمل و ارسال کالا به عهده‌ی خریداران است بنابراین باید هزینه آن را هنگام خرید در نظر بگیرند.سفارشاتی که به صورت تلفنی ثبت می شوند به دلیل نداشتن پنل کاربری میبایست پس از ثبت سفارش به صورت تلفنی توسط مشتری پیگیری شوند.

تامین سفارشات و ارسال کالا

کالا های موجود در فروشگاه :کالایی که در فروشگاه موجود باشد به ترتیب سفارش ها بسته بندی و تحویل مشتریان می گردد.کالا های نا موجود در فروشگاه :کالایی که در فروشگاه موجود نیست ،برای تامین آن می توانید از طریق پیام رسان واتساپ یا تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنید تا در صورت امکان از بازار ایران و یا خارج از کشور تهیه و در اختیار شما قرار گیرد.سیستم حمل و نقل فروشگاه دریا الکترونیک :بسته به مکان زندگی شما یکی از روش‌های زیر را در آخرین مرحله ی تایید سفارش ، جهت ارسال کالا به شما نمایش خواهد داد:
استان قم:
۱. تحویل بسته در محل فروشگاه به صورت حضوری
۲. ارسال با پیک موتوری
۳. ارسال با اسنپ باکس
دیگر استان ها:
۱. ارسال با پست
۲. ارسال با ترمینال (اتوبوس رانی یا تاکسی رانی)
۳. ارسال با باربری
۴. ارسال با تیپاکس
تمامی محصولات موجود در فروشگاه به شرط مطابقت با توضیحات وارد شده ، به فروش میرسد . درصورتی‌که مشخصات کالایی که دریافت کرده اید با مشخصات کالای که سفارش داده اید همخوانی ندارد ، می‌توانید بسته را برگشت داده و هزینه ی پرداختی خود را به صورت کامل دریافت نمایید . در صورت بروز چنین مشکلی کافی است کالا را در جعبه ارسالی قرار داده و با ما تماس بگیرید . در این شرایط کالا نباید استفاده شود.